ברוך בואך לאתר סדרות הטלוויזיה הקלאסיות.

בשלב זה אתה צופה בפורום כאורח עם גישה מוגבלת. עם הצטרפותך ללא תשלום לקהילה שלנו, תוכל לשלוח הודעות ותגובות, לקבל הודעות פרטיות ולבצע פעילויות נוספות. הרישום מהיר, קל וחופשי לחלוטין הצטרף לקהילה שלנו עוד היום!
אם אתה נתקל בבעיה כלשהיא בתהליך הרישום, תוכל ליצור קשר עם מנהל האתר באמצעות הקישור הבא צור קשר לתמיכה.

חזור   סדרות הטלוויזיה הקלאסיות > סקירות , כתבות וראיונות > סקירות על פי מדורים > פעולה
דף הבית אחסון תמונות חפש הודעות היום סמן פורומים כנקראו
חברים לוח שנה משחקי נוסטלגיה חידוני נוסטלגיה תגובות מקוונות תוויות

המקצוענים

לנושא זה 8 תגובות והוא נצפה 20722 פעמים
דרג את הנושא - המקצוענים.

Comment

כלי עזר למשתמש הצג מצבים
כרגע צופים בכתבה זו: 1 (0 חברים ו 1 אורחים)

המקצוענים
המקצוענים
THE PROFESSIONALS - 1977-1983
פורסם על ידי אפי לוי
15-04-2006
המקצוענים

על הסדרה :

עלילת הסדרה מתרכזת בשניים מטובי סוכני המודיעין
הבריטי ה-CI5 בודי ודויל ומפעילם ג’ורג’ קוולי.
המשימות שניתנו ליחידה המובחרת היו בעיקר להלחם בטרוריסטים ובפשעים חמורים.
המפעיל קוולי בחן ובחר בעצמו את צוות הסוכנים. בודי היה צנחן לשעבר ושכיר חרב בעל טמפרמנט חם , לעומתו דויל הגיע לCI5 לאחר שרות רגיל במשטרה ואופיו היה סובלני ופתוח לרעיונות חדשים. היחסים בין שני הסוכנים היו לעיתים תכופות מלווים בויכוחים אבל הם היו האנשים הטובים ביותר בשטחם , והם אלה שקוולי הפעיל
לצורך המשימות הקשות ביותר.

הסדרה נחשבת לסדרת הפעולה הבריטית הטובה בכל הזמנים , איכות המשחק הייתה מצוינת התסריטים הצילומים והאפקטים היו ריאליסטים מעניינים מאוד ועשויים היטב.

שחקנים :

לואיס קולינס - פיליפ בודי

מרטין שו - ריימונד דוייל

גורדון ג’קסון - ג’ורג’ קוולי

מולטימדיה :

קישורים :

פורסם ע"י
סמל המשתמש של אפי לוי
מנהל ראשי
מקום מגורים: ראשל"צ
מס' הודעות: 1,569

עוד באותו נושא
קרא עוד...
לאן נעלם מר קוק ? - "דלת הקסמים"

פורסם באתר לראשונה בתאריך 3-4-2004
קרא עוד...
"הכל אפשרי"

פורסם באתר לראשונה בתאריך 10-11-2001
קרא עוד...
"המפקח עם מעיל הגשם המרופט"

פורסם לראשונה באתר בתאריך 7-2-2002

כלי עזר למשתמש
ע"י אפי לוי ב- 17-07-2006, 23:07
בעניין: המקצוענים

קטע הפתיחה:
נגן המדיה של "סדרות הטלויזיה הקלאסיות"
הגב עם ציטוט למעלה
ע"י winnetou ב- 19-07-2006, 09:08

זו הייתה סדרת פולחן. אני וחבריי ליסודי היינו רבים בלילה עם ההורים,כדי שנוכל להישאר ערים עד לשעה מאוחרת כדי לצפות בה.
מדד האלימות היה שם מאוד גבוה בסטנדרטים הטלביזיוניים של תחילת האייטיז. זה היה מוצר אקשן מעולה עם מתח משובח והופעה כריזמטית של השחקנים הראשיים.
הגב עם ציטוט למעלה
ע"י צ'רלי ברוסטר ב- 19-07-2006, 15:21

אכן סדרה מעולה
במיוחד השחקן גורדון ג'קסון הזכור לטוב כרב המשרתים ב"על אדונים ומשרתים"
הגב עם ציטוט למעלה
ע"י Tristana ב- 19-12-2006, 12:20

אני חדשה בפורום (obviously...) וחשבתי מהי הדרך הטובה ביותר להצטרף אם לא להגיב בשרשור לסידרה האהובה עלי ביותר בעולם. האמת הופתעתי לגלות שהסידרה שודרה בארץ, אבל מצד שני זה לא אמור להיות מוזר כי הבנתי שפעם שודרו כאן הרבה סדרות בריטיות.

אני אפילו עוד לא נולדתי כש"המקצוענים" עלתה לראשונה לאוויר, ולמעשה גיליתי את הסידרה לגמרי במקרה לפני כחצי שנה, ומאז אני מכורה. קשות. למזלי (מישהו למעלה כנראה אוהב אותי) כחודש אחרי שהסתפקתי רק בתמונות, טראנסקריפטים וקליפים שמצאתי ב YouTube, התחילו להעלות טורנטים של הסידרה לרשת וקניתי גם DVD של העונה האחרונה.

עכשיו, לאחר שראיתי את כל הפרקים בסדר טיפה מבלבל (עונה 5 לפני 4 וכו'), המשימה החדשה שלי היא לראות את כל הפרקים מחדש לפי סדר ההפקה. עד עכשיו ראיתי כבר כ-9 פרקים, וזה באמת מכניס קצת סדר לדברים. אני עדיין בעונה הראשונה (obviously ) ובגלל שזאת העונה שראיתי הכי הרבה פעמים, יש פרקים שלמים שאני מוצאת את עצמי זוכרת בעל פה... התמכרות קשה, כבר אמרתי.
טוב, אני יכולה לדבר על הסידרה עוד הרבה הרבה (הרבה!!! - תשאלו את אחי ) שעות אז נראה לי שאפסיק עכשיו ואלך לבדוק אילו עוד דברים יש בפורום המגניב הזה. Cheers!
הגב עם ציטוט למעלה
ע"י winnetou ב- 19-12-2006, 13:59

קודם כל,טריסטאנה (איזשהו קשר ל"טריסטיאנה" המופלא של הבמאי הגדול לואיס בונואל?) ברוכה הבאה. שנית, אני נתקל פה (ובכלל) בפעם הראשונה בבחורה שאוהבת כ"כ את סדרת ה"גברים" הקשוחה הזאת. לא שיש לי בעיה עם זה, אדרבא- הלוואי עוד רבות כמותך. זו באמת הפתעה נעימה.
הגב עם ציטוט למעלה
ע"י Tristana ב- 19-12-2006, 15:14

צטט:
במקור פורסם על ידי winnetou צפה בהודעה
קודם כל,טריסטאנה (איזשהו קשר ל"טריסטיאנה" המופלא של הבמאי הגדול לואיס בונואל?) ברוכה הבאה.
תודה , ולא, אין שום קשר. סתם נראה לי ניק יפה.

אני מתה על סדרות בריטיות ו- cop-shows, וכל מיני בסגנון. דרך אגב, בפורום של הסידרה ב- TV Lounge, רוב המשתתפים הפעילים הן בעצם משתתפות, אז כנראה שיש בנות בעולם שואהבות לראות גברים קשוחים וחתיכים רודפים אחרי אנשים והולכים מכות.
הגב עם ציטוט למעלה
ע"י winnetou ב- 19-12-2006, 20:55

צטט:
במקור פורסם על ידי Tristana צפה בהודעה
דרך אגב, בפורום של הסידרה ב- TV Lounge, רוב המשתתפים הפעילים הן בעצם משתתפות, אז כנראה שיש בנות בעולם שואהבות לראות גברים קשוחים וחתיכים רודפים אחרי אנשים והולכים מכות.
דברייך מזכירים לי ראיון שערכתי עם במאית צרפתייה בפסטיבל הסרטים האחרון בחיפה בנוגע לז'אנר המערבון. די התפלאתי שאישה צעירה כמוה אוהבת כל כך את הז'אנר, כי במדינה שלי,לצערי,אין עניין רב מדי בנושא בקרב הצעירים, קל וחומר בקרב הנשים. היא ענתה לי שבאירופה אין זה מפליא כלל וכלל (היא התפלאה מדוע אני מתפלא...),היות ובנות רבות כמוה גדלו על תרבות קולנועית עניפה ומגוונת. כך שסרטי פעולה קלאסיים ומערבונים אינם מבחינתה,ומבחינת נשים רבות, משהו שהינו נחלת הגברים בלבד.

אני,בכל אופן,בעד.
הגב עם ציטוט למעלה
ע"י sharonbn ב- 06-12-2016, 22:18
Dvd

יש לי את כל הסדרה למכירה (4 עונות) במארז DVD בגירסה digitally remastered
PAL איזור 2 ללא תרגום
054-4403000 תציעו מחיר
תמונה מצורפת
לחץ על התמונה לגירסה גדולה יותר. שם:Prof1s.jpg צפיות: 82 גודל: 55.1 KB  לחץ על התמונה לגירסה גדולה יותר. שם:Prof3s.jpg צפיות: 59 גודל: 52.7 KB  
הגב עם ציטוט למעלה
Comment

כלי עזר למשתמש
הצג מצבים

חוקי פרסום הודעות
אתה לא יכול לכתוב מאמרים חדשים
אתה לא יכול לכתוב תגובות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

vB קוד הוא פועל
סמיילים הם פועל
[IMG] הקוד הוא פועל
קוד HTML הוא כבוי
עבור לפורום

כל הזמנים קבועים כ GMT +3. השעה כרגע היא 23:30.

מערכת פורומים מבוססת על: vBulletin גירסה 3.6.12
זכויות יוצרים ©2000 - 2017, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות © אפי לוי 1998-2013