ברוך בואך לאתר סדרות הטלוויזיה הקלאסיות.

בשלב זה אתה צופה בפורום כאורח עם גישה מוגבלת. עם הצטרפותך ללא תשלום לקהילה שלנו, תוכל לשלוח הודעות ותגובות, לקבל הודעות פרטיות ולבצע פעילויות נוספות. הרישום מהיר, קל וחופשי לחלוטין הצטרף לקהילה שלנו עוד היום!
אם אתה נתקל בבעיה כלשהיא בתהליך הרישום, תוכל ליצור קשר עם מנהל האתר באמצעות הקישור הבא צור קשר לתמיכה.

חזור   סדרות הטלוויזיה הקלאסיות > סקירות , כתבות וראיונות > סקירות על פי מדורים > בלשים
דף הבית אחסון תמונות חפש הודעות היום סמן פורומים כנקראו
חברים לוח שנה משחקי נוסטלגיה חידוני נוסטלגיה תגובות מקוונות תוויות

"בלשים בלילה"

לנושא זה 8 תגובות והוא נצפה 26747 פעמים
דרג את הנושא - "בלשים בלילה".

Comment

כלי עזר למשתמש הצג מצבים
כרגע צופים בכתבה זו: 1 (0 חברים ו 1 אורחים)

"בלשים בלילה"
"בלשים בלילה"
MOONLIGHTING - March 1985 - April 1985; August 1985 - May 1989
פורסם על ידי אפי לוי
11-04-2006
"בלשים בלילה"

על הסדרה :

על סוכנות הבילוש "בלו מון" בראשותה של מדי הייס המסתייעת
בבחור נמרץ בשם דיויד אדיסון. בין השניים מתפתחים מתח מיני וכימיה המשפיעים על מהלך החקירות. מאחורי הקלעים היו בניהם סכסוכים וריבים ולכן הסדרה ירדה לאחר 4 שנים בלבד.

שחקנים :

ברוס וויליס - דיויד אדיסון

סיביל שאפרד - מדי הייס

מולטימדיה :

קטע הפתיחה בוידאו (תודה ל cardinalmanjune)
קטע הסיום בוידאו (תודה ל cardinalmanjune)

קישורים :

אתר הסדרה
פורסם ע"י
סמל המשתמש של אפי לוי
מנהל ראשי
מקום מגורים: ראשל"צ
מס' הודעות: 1,569

עוד באותו נושא
קרא עוד...
"אני קלאודיוס"

פורסם באתר לראשונה בתאריך 17-11-2002
קרא עוד...
לאן נעלם מר קוק ? - "דלת הקסמים"

פורסם באתר לראשונה בתאריך 3-4-2004
קרא עוד...
"המפקח עם מעיל הגשם המרופט"

פורסם לראשונה באתר בתאריך 7-2-2002

כלי עזר למשתמש
ע"י Brando ב- 29-06-2007, 13:28
Moonlighting feat the temptations - Psychedelic Shack
Episode name - Symphony in Knocked Flat
Original Air Date:21 October 1986 Season 3, Episode 3
הגב עם ציטוט למעלה
ע"י צ'רלי ברוסטר ב- 29-06-2007, 23:42
ענק ברנדו! סיביל שפרד נפלאה מתמיד.
למי שלא יודע פירוש המושג מונלייטינג הוא לחלטר,לעבוד בעבודה נוספת (לפעמים בלילה ,מכאן נושא אור הירח).

בסדרה גם הופיע קרטיס ארמסטרונג -"בוגר" מניקמת היורמים.
הגב עם ציטוט למעלה
ע"י איל 72 ב- 30-06-2007, 02:46
אני זוכר שלפני שהתוכנית שודרה בערוץ הראשון, היא שודרה בירדן וב-metv, ובעיתונים לא ידעו כיצד לתרגם אותה בלוחות המשדרים. בחלקם נכתב "לאור הירח", באחרים "עבודה צדדית" ובחלקם התיאשו וכתבו "מונלייטינג". אחרי שערוץ 1 תרגם את הסידרה ל"בלשים בלילה" כל העיתונים יישרו קו עם התרגום הזה, וגם כשסידרה שודרה בערוצים אחרים נשארו נאמנים לתרגום זה, למרות שגם הוא לא ממש הולם את כוונת המשורר.

בכל מקרה, מדובר באחת הסדרות הטובות ביותר בהסטוריה של הטלויזיה, סידרה פורצת דרך, שהרבה מהאלמנטים החדשניים שלה הפכו למאד מקובלים לאחר מכן (למשל פניה לקהל והסרת "הקיר הרביעי", עירוב הז'אנרים של מתח/דרמת יחסים/קומדיה, או התכתבויות של הסידרה עם סרטים ותוכניות מהעבר).
צפיתי בשנים האחרונות שוב במספר פרקים, והתרשמתי שהסידרה רלוונטית לגמרי גם כיום.
הגב עם ציטוט למעלה
ע"י josef205e ב- 10-05-2009, 21:09
סידרה גדולה

סידרה גדולה במיוחד ההקדשה על המריבות והמתח המיני שנוצר ביניהם בצורה כול כך מעודנת לאותה תקופה
הגב עם ציטוט למעלה
ע"י ca140103 ב- 10-05-2009, 21:32
צטט:
במקור פורסם על ידי איל 72 צפה בהודעה
אני זוכר שלפני שהתוכנית שודרה בערוץ הראשון, היא שודרה בירדן וב-metv, ובעיתונים לא ידעו כיצד לתרגם אותה בלוחות המשדרים. בחלקם נכתב "לאור הירח", באחרים "עבודה צדדית" ובחלקם התיאשו וכתבו "מונלייטינג". אחרי שערוץ 1 תרגם את הסידרה ל"בלשים בלילה" כל העיתונים יישרו קו עם התרגום הזה, וגם כשסידרה שודרה בערוצים אחרים נשארו נאמנים לתרגום זה, למרות שגם הוא לא ממש הולם את כוונת המשורר.

בכל מקרה, מדובר באחת הסדרות הטובות ביותר בהסטוריה של הטלויזיה, סידרה פורצת דרך, שהרבה מהאלמנטים החדשניים שלה הפכו למאד מקובלים לאחר מכן (למשל פניה לקהל והסרת "הקיר הרביעי", עירוב הז'אנרים של מתח/דרמת יחסים/קומדיה, או התכתבויות של הסידרה עם סרטים ותוכניות מהעבר).
לא הרבה יודעים,אבל הסדרה נשארה נאמנה תחת השם המקורי באנגלית "מונלייטינג".
בכלל,יש הרבה טעויות של גופי השידור בארץ בלתרגם סדרה משמה המקורית באנגלית לשמה המקורי בעברית."מונלייטינג" היא רק דוגמה אחת לעוול שעושים לתרגום שמות הסדרות כאן בארץ."צער גידול בנות" נקראת במקור FULL HOUSE וקרוב רחוק נקראת במקור HOME AND AWAY.אז אולי כל העיתונאים הלכו באותו קו מנחה של ערוץ 1 (ויותר מאוחר גם ערוץ 3) ותירגמו לשם הטיפה מוזר אבל נכון,"בלשים בלילה".כמו כל סדרה מגל הרטרו,גם "בלשים בלילה" כבר יצאה על DVD.
אגב,היו יחסי מתיחות מסוימים בין סיביל שפארד לברוס ויליס גם מחוץ לסדרה,מה שאומר שאהבה יש בכל מקום,והאהבה כנראה מנצחת הכל.
הגב עם ציטוט למעלה
ע"י winnetou ב- 11-05-2009, 14:23
צטט:
במקור פורסם על ידי ca140103 צפה בהודעה
אגב,היו יחסי מתיחות מסוימים בין סיביל שפארד לברוס ויליס גם מחוץ לסדרה,מה שאומר שאהבה יש בכל מקום,והאהבה כנראה מנצחת הכל.
ניסוח די עדין, הייתי אומר.
עפ"י מה שנכתב אז בעיתונים, השניים ממש לא סבלו זה את זה והתקוטטו לא אחת על סט הצילומים.
הגב עם ציטוט למעלה
ע"י liad ב- 05-03-2010, 18:43
סופ"ש נעים לכולם,
גם אני נמנית עם חובבי הסדרה המרתקת והחיננית הזאת. פעם בשבוע זה היה הכיף שלנו בשעות הערב, מאדי הייז הבלשית היפה והדוגמנית לשעבר, ד"ר אדיסון החתיך והשנון שחיזר אחריה, אגנס דיפסטו המזכירה המסורה והמטורללת עם העיניים הבולטות והקול האפרוחי והרברט ויולה, הנעבעך שלא ברור לי עד היום מה בדיוק הוא עשה בסוכנות אבל היה החבר של אגנס. כמובן שבגלל מגוון הלקוחות של הסוכנות נוצרו הרבה מצבים קומיים מטורפים, כמו מרדפים, מלכודות, תגרות, מלחמה נגד מנתח פלסטי וכו'. אני גם זוכרת שמאדי הייז גילתה באיזשהו שלב שהיא בהיריון, אבל עד היום אני לא יודעת ממי, מאדיסון או ממישהו אחר .......
אני גם זוכרת שאמא של אגנס ביקרה אותה וענתה לטלפון בסוכנות כמזכירה בעצמה, בצורה מאוד משעשעת, והוכיחה את עצמה כבלשית לא פחות מהשניים האחרים באותו פרק.

תמיד נעים להיזכר, יאללה ביי Liad
הגב עם ציטוט למעלה
ע"י Asaf_Shalem ב- 10-04-2012, 05:32
צטט:
במקור פורסם על ידי איזי 72 צפה בהודעה

היה רק אחד חזק ביותר שבו הם תפסו נוכל שהיה גונב טבעות אירוסין וטבעות יהלומים מחנות יהלומים ועשו לו תרגיל עוקץ. בכל מקרה, מדובר באחת הסדרות הטובות ביותר בהסטוריה של הטלויזיה, סידרה פורצת דרך, שהרבה מהאלמנטים החדשניים שלה הפכו למאד מקובלים לאחר מכן (למשל פניה לקהל והסרת "הקיר הרביעי", עירוב הז'אנרים של מתח/דרמת יחסים/קומדיה, או התכתבויות של הסידרה עם סרטים ותוכניות מהעבר).
אין ספק שמדובר באחת הסדרות הטובות ביותר אי פעם. אני הייתי מחכה כל השבוע ונגמרה עונה הייתי מתבאס נורא. וגם כמובן הייתי מאוהב בסיביל שפארד שהיתה בעייני האישה היפה בעולם :)
נערך אחרון על ידי Asaf_Shalem : 01-05-2012 ב 13:45.
הגב עם ציטוט למעלה
Comment

כלי עזר למשתמש
הצג מצבים

חוקי פרסום הודעות
אתה לא יכול לכתוב מאמרים חדשים
אתה לא יכול לכתוב תגובות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את הודעותיך

vB קוד הוא פועל
סמיילים הם פועל
[IMG] הקוד הוא פועל
קוד HTML הוא כבוי
עבור לפורום

נושאים דומים
מאמר כותב הודעה קטגוריה מס' תגובות התגובה האחרונה
וידאוקליפ - "בלשים בלילה" על "ספינת האהבה" Brando הערוץ הראשון (פעולה , בלשים , קומדיות וכו...) 4 12-06-2005 01:11

כל הזמנים קבועים כ GMT +3. השעה כרגע היא 01:04.

מערכת פורומים מבוססת על: vBulletin גירסה 3.6.12
זכויות יוצרים ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
כל הזכויות שמורות © אפי לוי 1998-2013